October 21th, 2020: Czech government has declared a state of emergency and prohibited to carry out our services in response to the 2nd wave of the Coronavirus epidemic.
We have suspended our studio services until further notice, but we are here for you via email.
Thanks for your understanding. Stay safe everyone

Uvidíte se jako nikdy předtím

Prohlídka fotografií ve studiu

Na konci Vašeho fotografování si stanovíme datum, kdy se k nám vrátíte a budete si moci vybrat z Vašich portrétů. Nic nebrání tomu, abyste si Vaše vytištěné a dokončené portréty prohlédli osobně a ještě v ten samý den si je odnesli domů.

Připravíme to nejlepší z Vašeho fotografování, vše bude již editované, vytištěné a zapaspartované. Nebude se zde odehrávat žádný „prodej“. Jen si vyberete ty fotografie, které si zamilujete a budete si je chtít vzít se sebou domů – a to v ručně vyráběném Frame Boxu z Itálie.

Pokud si budete chtít objednat vlastní Wall Art, můžete to udělat také.

Prohlídka fotografií prostřednictvím přímého přenosu

Chápeme, že ne všichni jsou místní a mohou přijet do studia dvakrát (nejprve na fotografování a poté na prohlídku hotových fotografií).

Proto Vám nabízíme jednoduché, ale velmi atraktivní online řešení. Nenechte si ujít vzrušující zážitek ze slavnostního „odhalení“ fotografií! Celou relaci uskutečníme v živém přenosu. Vše, co k tomu potřebujete, je telefon, tablet nebo počítač.