October 21th, 2020: Czech government has declared a state of emergency and prohibited to carry out our services in response to the 2nd wave of the Coronavirus epidemic.
We have suspended our studio services until further notice, but we are here for you via email.
Thanks for your understanding. Stay safe everyone

Váš život. Váš odkaz.

Prezentace a uchovávání Vašich portrétů je zcela klíčové. Vaše fotografie se stanou jedním z Vašich nejcennějších pokladů a budou předávány z generace na generaci.

Tiskneme my osobně

Ručně vytváříme každý z Vašich tisků. Jsou hmatatelným projevem naší kreativity a odborných dovedností. Vaše portréty transformované v tisky budou navždy součástí Vašeho dědictví.

Dlouhověkost: více než 100 let

Používáme krásné fotografické papíry a materiály, jako jsou Baryta, Structured Art Paper, plátno a další, a tím si ponecháváme úplnou tvůrčí kontrolu nad uměleckou kvalitou našich tisků. Naše vybrané „archivní inkousty“ poskytují barvy, které věrně zobrazují skutečnost. V kombinaci s našimi vysoce kvalitními fotografickými papíry a materiály vydrží Vaše portréty více než 100 let – jsou to tisky nadčasového umění, které nás přežijí všechny.

Závazek k životnímu prostředí

Naše papíry neobsahují kyseliny, ani syntetické látky. Tiskneme pouze na materiály, které jsou v muzejní kvalitě a obsahují 100% čistou bavlnu – žádný plast, žádný negativní dopad na životní prostředí. Stojíme za vynikající kvalitou a ekologickou udržitelností.

Naše tisky budete milovat!