October 21th, 2020: Czech government has declared a state of emergency and prohibited to carry out our services in response to the 2nd wave of the Coronavirus epidemic.
We have suspended our studio services until further notice, but we are here for you via email.
Thanks for your understanding. Stay safe everyone

Diskrétnost & Respekt

S hrdostí poskytujeme servis high profile klientům z různých sfér a různého postavení.

Přestože se před kamerou věnujeme všem našim hostům stejným způsobem, jsme si dobře vědomi, že při práci s význačnou klientelou jsou vyžadovány odlišné podmínky.

Úplné soukromí & Důvěra

Fotografie naší vážené klientely nelze najít v žádné z našich online prezentací. Požadavky a samotné zakázky jsou vyřizovány obezřetně a s maximálním ohledem na soukromí.

Náš tým je vyškolen k diskrétnosti: žádné chatování, žádné sdílení na sociálních sítích, ani žádné jiné narušování soukromí. Rovněž se ztotožňujeme s podepsáním dohody o mlčenlivosti.

Portréty fotografujeme, zpracováváme a tiskneme přímo u nás – žádná data neopouštějí naše studio.

24/7/365: Respektujeme Váš časový harmonogram

Jsme schopni a ochotni přizpůsobit naše služby Vašemu osobnímu harmonogramu. I když příliš nezkrátíme čas, který musíte strávit v našem studiu (Vaší přípravou a fotografováním), jsme naprosto flexibilní v tom, abychom se přizpůsobili datumu a času, kdy jste ve městě. Může to být o prázdninách, v noci, o víkendu nebo kdykoli jindy.

Pokud jste VIP osobnost, která hledá jedinečné, moderní a umělecké portrétní fotografování, a přitom chce uniknout pozornosti: Jsme Vaší důležitou adresou v Praze!

Spojte se s námi (zabezpečený formulář)

Tato zpráva bude doručena a zpracována přímo Danovi/Danem. Nikdo jiný ji číst nebude.

Dan Hostettler - Fotograf & Majitel - Dan Hostettler Portraits Praha

Spojte se s námi (zabezpečený formulář)

Tato zpráva bude doručena a zpracována přímo Danovi/Danem. Nikdo jiný ji číst nebude.