October 21th, 2020: Czech government has declared a state of emergency and prohibited to carry out our services in response to the 2nd wave of the Coronavirus epidemic.
We have suspended our studio services until further notice, but we are here for you via email.
Thanks for your understanding. Stay safe everyone

Krásné produkty: Vynikající kvalita & Dodání

Někteří klienti utratí za své krásné portréty 18 000 Kč, jiní 120 000 Kč – jaký balíček (nebo které jednotlivé tisky) si koupíte, je čistě na Vás. U nás se nesetkáte s absolutně žádným prodejem za každou cenu, ani povinností minimálního nákupu nebo povinností nakoupit později.

To, čemu dáváte přednost, probereme na Vaší bezplatné osobní konzultaci před fotografováním.

Collections

Naším exkluzivním a prvotřídním „základním” produktem je Folio Box. Krásné matné tisky portrétů jsou uloženy bezpečně a důvěrně v nádherné ručně vyráběné krabičce. Tisky můžete vystavit na stojanu, zarámovat je do jakýchkoli standardních rámů nebo je jednotlivě darovat někomu výjimečnému; Vašim rodičům, dětem, partnerovi. Nabízíme různé varianty materiálů (dřevo, tkaninu, koženku nebo tu nejlepší a exkluzivní italskou kůži), velikostí a barev.

Wall Art

Velkoformátové výtisky Vašich fotografií dodávám na nejkvalitnějších fotopapírech v tvrdých paspartách, které lze zavěsit přímo na zeď. Bez skla a rámu působí čistě, vzdušně a jemně. Pokud jste ale fanouškem rámování, můžete tuto paspartu s fotografií bez problému zarámovat.

Digitální soubory

Veškeré digitální fotografie, které si zakoupíte v tištěné formě, dostanete na USB klíčence i s autorskými právy jako dárek!